Onze mensen

Maak kennis met onze mensen. Het team van ProCare wil graag voldoen aan de behoefte van onze klanten. We zijn deskundig, snel en betrouwbaar. Want ondernemingen van wereldklasse moeten op ons kunnen rekenen.

Verkoop

Ons nieuwste gezicht op het gebied van verkoop is de Belgische Thijs! Thijs heeft een studie Bewegingswetenschappen afgerond, is zelf ontzettend sportief (met name badminton maar elke andere sport is...

lees meer >

Thijs Demeyere, MSc.

Accountmanager
+32(0)468165893
TDemeyere@procare.be

Sieger is de specialist als het gaat om alle fysio apparatuur. Hij is super enthousiast en vertelt u als Bewegingswetenschapper graag alles over de mogelijkheden met Tanita of de AlterG....

lees meer >

Sieger Meester, MSc.

Accountmanager
050 5715074
smeester@procarebv.nl

Als net afgestudeerd bewegingswetenschapper heeft Ruben natuurlijk de meest verse kennis. Dat deelt hij graag met iedereen. Daarnaast is deze Drent een fanatiek voetballer en je zal hem nooit horen...

lees meer >

Ruben Prinsen, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
rprinsen@procarebv.nl

Arnold Boekema

Operationeel Manager
06 26611932
aboekema@procarebv.nl

Als er iemand alles van bewegingsanalyse weet dan is het Jiska wel! Deze veelzijdige bewegingswetenschapper en enthousiaste productspecialist heeft waarschijnlijk iedere plaats in Nederland al gezien. Ze ondersteunt het ProCare...

lees meer >

Jiska Kempen, PhD

Clinical Consultant
050 5715074
jkempen@procarebv.nl

Als er iemand van hot naar her rent en weer terug naar kantoor dan is het Ingeborg wel. Deze hardwerkende bewegingswetenschapper ondersteunt met haar productspecialisme waar nodig en draagt haar...

lees meer >

Ingeborg Trul, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
itrul@procarebv.nl

Als er iemand een vlotte babbel heeft, dan is het Amsterdammer Maarten wel. Daarnaast is deze bewegingswetenschapper een gedreven accountmanager die graag denkt in oplossingen. U kunt hem het hemd van...

lees meer >

Maarten Derriks, MSc.

Accountmanager
050 5715074
mderriks@procarebv.nl

Onze sportspecialist bij uitstek is bewegingswetenschapper Johan. Hij kan u alles vertellen over ren- en spronganalyses en de Actigraph producten zijn echt 'zijn ding'. Zelf is hij ook niet vies...

lees meer >

Johan van Cuijk, MSc.

Sales manager
050 5715074
jvancuijk@procarebv.nl

De goedlachse Jolmer staat u altijd vrolijk te woord en denkt graag met u mee. Zijn jarenlange ervaring bij medische groothandels gebruikt hij graag om u te voorzien van een...

lees meer >

Jolmer de Boer

Accountmanager
050 5715074
jdeboer@procarebv.nl

Folkert Hoekstra

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Marian Wijchers

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Wilco is het aanspreekpunt voor active ageing. Deze accountmanager met jarenlange ervaring in de zorg communiceert er graag op los. Zo leert hij zijn collega's graag een woordje Fries. Maar hij...

lees meer >

Wilco Nammensma

Accountmanager
050 5715074
wnammensma@procarebv.nl

Service&Onderhoud

Bas Janssens

Service Engineer
050 5731918
bjanssens@procarebv.nl

Frank Kraal

Service Engineer
050 5731918
fkraal@procarebv.nl

Arjen Walraven

Projectmanager service en onderhoud
050 5731918
awalraven@procarebv.nl

Eric Pots

Service Engineer
050 5731918
epots@procarebv.nl

Aafko is het zonnetje van kantoor. Hij wandelt graag bij iedereen naar binnen voor een kopje koffie en een praatje. Deze vrolijke en behulpzame collega heeft jarenlange ervaring in de...

lees meer >

Aafko Roggema

Customer Support Manager
050 5715074
aroggema@procarebv.nl

Marketing

Jessika van der Werf

Online Marketing Specialist
050 5715074
jvanderwerf@procarebv.nl

Nathalie van Driesum

Marketing & Cursus Coördinator
050 5715074
nvandriesum@procarebv.nl

Magazijn/inkoop

John Eggens

Magazijnmeester
050 5715074

Mark Roemers

Magazijn Medewerker
050 5715074

Administratie/HRM

Marita Kapper

Receptioniste
050 5715074

Angela Buitenwerf

Administratief Medewerker
050 5715074

Tamara Jonker

Personeelsfunctionaris
050 5715074

Directie

Harrie Baas

Algemeen Directeur
06 52685420